klimaustgorsel

  Eyüp  Klima Servisi, Eyüp  ilçesi ve çevresinde bulunan mahallelere servis desteği sağlamaktadır.  Klima montajı, Klima Bakımı, Klima arızası, klima satışı konularında destek vermekte olan Avrupa Teknik Hizmetleri’ne 0212 689 10 65 numarası üzerinden ulaşabilirsiniz.

   Alanında uzman olan ekiplerimiz yaşanabilecek problemlerde klimanızı hiç yerinden etmeden problemi giderecektir. Klimanız soğutmuyor, klimanız buz atıyor, klimanızdan koku geliyor, klimanızdan ses geliyor, klimanız evinizdeki elektrik sigortanızı attırıyor ise yaşanan tüm problemlerinizi Avrupa Teknik Hizmetleri ile giderebilirsiniz.

  Sizin de klimanız varsa ve klima hakkında belirli konularda bilgi almak, klimanızın bakımını yaptırmak veya klimanızda ki herhangi bir sorunun kış gelmeden önce çözümünü bulmak için Eyüp’ de bir klima servisi arıyorsanız Eyüp Klima Servisi ile ilgili bütün irtibat numaralarını bu adresten öğrenebilirsiniz. Eyüp‘de bulunan ve sizin markanıza uyan bir klima servisi arıyorsanız işiniz eskisinden kolay demektir. Çünkü artık birçok firma İstanbul’un büyük semtlerine birer adet klima servisini açıyor. Eyüp‘ de bulunan ve sizin klimanız ile  en iyi şekilde ilgilenerek bakımını yapıp gerekli tamiratı gerçekleştirerek Eyüp Klima Servisi irtibat numarasına sitemiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Ayrıca klimanız dijital bir klima ise ve üzerinde E1, E2 şeklnde hatalar mevcut ise bu problemleri de evinize gelen teknik destek ekibimize bildirmenizi rica ediyoruz.

Hizmet Verdiğimiz Mahalleler

Eyüp ilçesinde yer alan tüm mahallerimize servis desteği vermekteyiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir